תומאס זיליאקוס מציע למתמודדים יריבים על מנצ’סטר יונייטד

0
תומאס זיליאקוס מציע למתמודדים יריבים על מנצ’סטר יונייטד

איש העסקים הפיני תומאס זילאקוס פרסם השבוע את התעניינותו ברכישת מנצ’סטר יונייטד. כעת הוא אישר כי ישמח להגיש הצעה משותפת עם מציע מתחרה.

סלח לנו אם אנחנו טועים, אבל יש לי הרגשה שכל זה הוא תעלול פרסומי ותוצאה של מה שהופך למחזה עבור התקשורת. בדרך כלל עסקאות בסדר גודל כזה מתרחשות באופן פרטי, אבל זה נראה בלתי אפשרי במנצ’סטר יונייטד, מועדון הכדורגל הגדול בעולם.

הפיני טוען שהגיש הצעה עם הבטחה לקנות חצי מהמועדון ולפתוח את הדלת לאוהדים לקנות את החצי השני.

כעת, במה שנראה ניסיון נואש להשיג יותר פרסום, סיפר זיליאקוס חדשות סקיי ספורט שהוא יהיה מוכן לחבור למציע אחר כדי להשיג עסקה מעבר לקו.

“יש לנו את המימון והגלזרים יודעים היטב שהעולם לא שוטף בכסף, יש הרבה מאוד כסף בסביבה שמחפש עניין בהזדמנויות השקעה עם תשואות טובות”, אמר זיליאקוס. “אני חושב שזה יכול להיות אחד מאלה.

“אז כדי לממן את ההצעה, בכנות, אני לא רואה בזה מכשול גדול. אני חושב שזה משהו שכבר זמין. כמו שאמרתי, יש לנו מימון זמין לכל מה שנדרש.

“אבל כפי שאמרתי גם, אנחנו לא הולכים לרמות מטורפות. דבר אחד שאולי ארצה להוסיף הוא שלפי מה שקראתי, ישנם עוד כחמישה מציעים נוספים שמתעניינים במועדון.

“נשמח לדבר עם המציעים האחרים ולאחד כוחות עם אחד או רבים מאלה, אם הם מרגישים כמונו לגבי שיתוף האוהדים, לגבי הבאת הערכים האלה לקדמת הבמה של מה שמנצ’סטר יונייטד עוסקת בו. אם אנחנו חושבים באותה צורה, אין לנו בעיה בכלל.

“תראה, מנקודת המבט שלנו, כן, אנחנו רוצים לעשות מזה כסף, אבל זה לא קשור לנו ספציפית להחזיק רוב; מדובר באנשים שחושבים באותה צורה שהם הבעלים של המועדון ומקדמים אותו בצורה שבה, לדעתי, צריך להקדים את המועדון”.

גם זיליאקוס לקח טוויטר הבוקר עם ניסיון נוסף להגיע למפגש בין מציעים.

קבל את החדשות החשובות ביותר של מנצ’סטר יונייטד, הדעות, הראיונות והתכונות הבלעדיות עם ניוזלטר Strety – ללא פרסומות! התחל את אחר הצהריים שלך עם פסק הדין של Stretty News בכל העניינים של מנצ’סטר יונייטד.

פוסטים דומים

Leave a Reply