רונאלדו מבקיע פעמיים כשהוא קובע שיא משחקי גברים

0
רונאלדו מבקיע פעמיים כשהוא קובע שיא משחקי גברים

כריסטיאנו רונאלדו מפורטוגל חוגג עם חבריו לאחר שהבקיע שער במהלך משחק סיבוב המוקדמות של קבוצת J – UEFA יורו 2024 בין פורטוגל לליכטנשטיין באצטדיון חוסה אלולאדה ב-23 במרץ 2023 בליסבון, פורטוגל.

כריסטיאנו רונאלדו חגג את ההופעה הבינלאומית ה-197 שלו לגברים כשבקיע פעמיים כשפורטוגל ניצחה את ליכטנשטיין בפתיחת מוקדמות יורו 2024.

השחקן בן ה-38 כבש כעת שיא גברים של 120 שערים בינלאומיים.

הוא ערך את הופעת הבכורה שלו ב-2003 ובקטאר בשנה שעברה הפך לאדם הראשון שכובש בחמישה גביעי עולם.

רונאלדו הוסיף למאזן השערים שלו עם פנדל במחצית השנייה לפני שמצא את הפינה העליונה בבעיטה חופשית.

הפורוורד – שמשחק כעת בערב הסעודית עבור אל נאסר – היה מתוסכל מול השער במהלך התקופה הראשונה, והוציא הזדמנות ברורה מעל השער, כשהמארחים קיבלו רק מאמץ של ז’ואאו קנסלו כפרס על הדומיננטיות שלהם. .

עם זאת, ברנרדו סילבה הכפיל את היתרון שלו זמן קצר לאחר ההפעלה מחדש עם מאמץ נמוך לפינה התחתונה, לפני שרונאלדו הגיע לקדמת הבמה כשהגיע לעוד אבן דרך בצורה משובחת, תוך כדי שהוא גם הפך לאדם הראשון שכבש 100 פעמים במשחקים בינלאומיים תחרותיים.

רונאלדו עבר רמה עם הפורוורד הכוויתי באדר אל-מוטאווה עם 196 כיבושים בגביע העולם, אבל היו סימני שאלה לגבי עתידו הבינלאומי לאחר ההדחה של פורטוגל על ​​ידי מרוקו בשלב רבע הגמר.

הזוכה חמש פעמים בכדור הזהב מצא את עצמו ירד מהקבוצה הפורטוגלית הפותחת בטורניר, אך הצדיק את בחירתו כקפטן במשחק הראשון של המנג’ר החדש רוברטו מרטינס.

פוסטים דומים

Leave a Reply