קשר ברצלונה עשוי לקבל את הצעת החידוש של המועדון למרות קיצוץ משמעותי בשכר

0

דיווחים שנפוצו בתקשורת הספרדית מוקדם יותר היום העלו שברצלונה שלחה לסרחיו בוסקטס הצעה רשמית לחידוש חוזהו, אם כי בשכר נמוך יותר.

עַכשָׁיו, הלנה קונדיס מספק עדכון על מצבו של הקשר. לפי הדיווח של העיתונאי, לקפטן ברצלונה יש סיכויים טובים להיענות להצעת המועדון. יש תחושות טובות בין השחקן לברצלונה, והוא עדיין מרגיש מוערך בהרכב של צ’אבי.

אולם במסגרת העסקה החדשה שלו, בוסקטס יקבל פחות ממחצית משכרו הנוכחי שעומד על 30 מיליון יורו. החוזה החדש יראה אותו בספוטיפיי קאמפ נואו לשנה אחת עם אופציה להאריך אותו לעונה נוספת על סמך מספר המשחקים בהם הוא משתתף.

הפחתת שכרו של הקפטן היא חלק חשוב מהעסקה בהתחשב בכך שה בלאוגרנס נמצאים בלחץ להקל על השכר שלהם. עם בוסקטס מקבל משכורת נמוכה יותר, למועדון יכול להיות מספיק מקום לרשום שחקנים נכנסים.

בהתחשב בכך שבוסקטס כבר בן 34, אפשר היה לצפות שתשאר לו עוד שנה לכל היותר בטנק שלו. למותר לציין, זה יהיה חיוני עבור צ’אבי לגבש תוכנית להדיח בהדרגה את הקפטן לפנים חדשות בעונה הבאה.

נראה כי אילקאי גונדואן יהפוך להחתמת הקשר הבאה של המועדון ויכול לשחק בעמדת הציר אם הקבוצה תזדקק לכך. עם זאת, ברצלונה ממשיכה לעקוב אחר מצבם של מרטין זובימנדי ומרסלו ברוזוביץ’, שניהם בעיניהם המחליפים האידיאליים.

בוסקטס רשם העונה 21 הופעות בלה ליגה במועדון, כשסיפק שלושה אסיסטים בתקופה זו. הוא מעמיד בממוצע מעל עשר פעולות הגנה ו-70 נגיעות לתשעים דקות עבור הקטאלונים.

הוותיק צפוי לפתוח כשברצלונה תתמודד מול ריאל מדריד אל קלאסיקו בסוף השבוע. סביר להניח שהוא ישודך עם פדרי ופרנקי דה יונג בלילה כשברצלונה תחזור למרכז השדה החזק ביותר שלה אחרי שבועות של החמצה מהשירותים של פדרי.

פוסטים דומים

Leave a Reply