קשר ברצלונה מופיע כאופציה עבור צ’לסי – מקורות אנגליים

0

אחרי שבוע מלא בספקולציות, ברצלונה סוף סוף אישרה את עזיבתה של ממפיס דיפאי. ההולנדי הצטרף לאתלטיקו מדריד בחוזה קבוע, כאשר הענקיות הספרדיות צפויות לשלם כ-3 מיליון יורו פלוס מיליון יורו בתוספות.

דיפאי אולי לא השחקן היחיד שיעזוב את ברצלונה בחלון ההעברות של ינואר. שחקן נוסף שקשור למעבר מקאמפ נואו הוא פרנק קסי.

כוכב מילאן לשעבר נאבק להתבסס כשחקן קבוע בקבוצה הראשונה מאז שהצטרף לברצלונה בקיץ. זה הוביל לספקולציות לגבי עתידו, כאשר הקשר נקשר בין היתר למעבר לאינטר מילאנו.

לפי מאט חוק בטלגרףגם צ’לסי שוקלת כעת לעבור עבור קסי בחלון ההעברות של ינואר.

לפי הדיווחים ענקיות הפרמייר ליג שמו את הכוונת שלהן לקשר חדש לאחר שהבטיחו עסקה עבור מספר תוקפים בדמות דוד דאטרו פופאנה ז’ואאו פליקס, מיכאילו מודריק ונוני מדוקה, תוך חיזוק ההגנה שלהם עם בנואה בדיאשילה.

אחד היעדים המובילים של צ’לסי היה מואיז קאיסדו. אבל ברייטון והוב אלביון נראו מסרבים להפטר מהאינטרנשיונל האקוודורי. המחיר שהם דורשים נחשב גבוה מדי עבור צ’לסי.

ככזה, הבלוז שוקלים את קסי כאלטרנטיבה פוטנציאלית. למרות שקשר ברצלונה נאבק מאז שעבר לקאמפ נואו בקיץ, הוא מדורג גבוה בגלל האגרסיביות, הרבגוניות והדינמיות שהוא מציע באמצע הפארק.

השנהב הראה מה הוא יכול להביא לטבלה בניצחון 5-0 של בארסה על AD Ceuta בגביע המלך אמש.

קסי, מצדו, נראה לא שש לעזוב את הקאמפ נואו בינואר, מכיוון שהוא עדיין נוטר תקווה להצליח בברצלונה. אבל עם סיכויים מתכלים בתוכניות של הקבוצה הראשונה, השנהב עשוי לשקול יציאה החודש, במיוחד עם מועדון כמו צ’לסי שמתעניין בשירותיו.

פוסטים דומים

Leave a Reply