צמד ההגנה הספרדי של ברצלונה עשוי להימכר בחלון הקיץ – דווח

0
צמד ההגנה הספרדי של ברצלונה עשוי להימכר בחלון הקיץ – דווח

כשברצלונה מכוונת לעבור למרכז מגן חדש ברגל שמאל בקיץ, זה עלול להסתיים בבעיות איות של אחד או שניים מהמגנים שכבר נמצאים בספרי המועדון.

אכן, לפי כפי שברצלונה תהיה פתוחה למכור את המגן הוותיק ג’ורדי אלבה בחלון ההעברות של הקיץ, בעוד שעזיבתו של חברו הספרדי אריק גרסיה עשויה להיות גם על הפרק.

התפתחות זו מגיעה בתוך ה של בלאוגרנה קישורים לחצאים מרכזיים ברגל שמאל. מהלך של איניגו מרטינס מדווח כבר בשלבים מתקדמים.

במקביל, איימרי לאפורטה, שחקן מנצ’סטר סיטי, מקושר מאוד למעבר לספוטיפיי קאמפ נואו ונטען שהשחקן הבינלאומי הספרדי אפילו יהיה מוכן להפחית את שכרו כדי להבטיח מעבר לברצלונה.

במידה ואחד מהם יגיע למועדון, למשקלים הכבדים הקטאלונים תהיה מחלקת מרכז מחצית גדולה מדי, בהתחשב בכך שכבר יש להם את רונלד אראוחו, ז’ול קונדה, אנדראס כריסטנסן וגארסיה בעוד מרקוס אלונסו שימש גם כרכז.

בתרחיש זה, ברצלונה לא הייתה נרתעת מלבצע קיצוצים במחלקת ההגנה שלה, כאשר אלבה עשויה להיות זו שתראה את הדלתות. מעורבותו של הוותיק, בזמן האחרון, פחתה וחוזהו מסתיים בשנה הבאה.

ה בלאוגרנה עשה ניסיון למכור אותו בקיץ שעבר ויכול היה לעשות זאת שוב הפעם, כאשר אלחנדרו באלדה ואלונסו הפכו אז לאופציות היחידות בעמדת המגן השמאלי.

יחד עם זאת, גם מכירת גרסיה אינה פוסלת. האקס של מנצ’סטר סיטי התקשה להישאר רלוונטי בתוכניות של צ’אבי העונה. גם כשהוא הופיע, הבינלאומי הספרדי היה עני במידה רבה.

אם יגיע מגן אחר, ה לה מאסיה זמן המשחק של אייס יספוג מכה נוספת. בשלב זה הוא יצטרך לקבל החלטה האם הוא שמח להמשיך כגיבוי או לעזוב בחיפוש אחר דקות קבועות.

פוסטים דומים

Leave a Reply