צ’אבי רוצה שברצלונה תחתום בכל מחיר מגן ימני, שלושה שמות על הטבלה

0
צ’אבי רוצה שברצלונה תחתום בכל מחיר מגן ימני, שלושה שמות על הטבלה

לפי Diario SPORTצ’אבי הרננדס ביקש מהדירקטוריון של ברצלונה להחתים מגן ימני חדש בכל מחיר, כשאנחנו סוגרים את תחילת חלון ההעברות של הקיץ.

בקשתו של מאמן ברצלונה מגיעה זמן קצר לאחר שלל ספקולציות לגבי עתידו של ז’ול קונדה. לפי הדיווחים, הצרפתי אינו מרוצה מתפקידו בבארסה ומאיים לעזוב אם ימשיך לשחק בעמדת המגן הימני בעונה הבאה.

למרות שקונדה הכחיש מכל וכל את השמועות הללו, הוא בהחלט הודיע ​​על תלונתו לצ’אבי, שייתכן שמילא תפקיד מפתח בלכריח את מאמן ברצלונה לדרוש מגן ימני חדש בשוק הקיץ.

לפי דו”ח Diario SPORT, לברצלונה יש שלושה מועמדים לעמדת המגן הימני. הראשון הוא חואן פוית’ מוויאריאל, למרות שלבארסה לא היה הרבה מזל במשא ומתן עם הצוללות הצהובות בשנה האחרונה בערך.

אפשרות נוספת היא Joao Cancelo. רבים אף תייגו אותו כיעד מספר 1 של המועדון בעמדת המגן הימני, בשל יכולתו הטכנית וניסיונו ברמה הגבוהה ביותר של כדורגל. ברצלונה, אם כן, עשויה לבחון מהלך השאלה עבור השחקן בקיץ.

עם זאת, המרדף של המועדון אחר קנסלו יהיה על מנצ’סטר סיטי, שמעדיפה למכור את השחקן במקום להשאיל אותו שוב,

האופציה השלישית של ברצלונה היא בנג’מין פווארד. הצרפתי היה יעד לבארסה כבר די הרבה זמן, במיוחד אחרי המאבקים שלו בבאיירן מינכן. עם סיום החוזה שלו ב-2024, גם המגן לא אמור לעלות הון תועפות.

לרוע מזלה של בארסה, באיירן עשויה לחשוש מלשחרר את פווארד הקיץ. הסיבה לכך היא שקנסלו יחזור למאן סיטי בתום העונה, וישאיר את תומאס טוכל נטול יותר מדי אפשרויות במשבצת המגן הימני.

ברצלונה, אם כן, צפויה לתקופה מסובכת בשוק, בכל הנוגע למצוד אחר מגן ימני חדש.

פוסטים דומים

Leave a Reply