פאלאס צריכה לשנות חשיבה, אומר ויירה בזמן שברייטון מגבירה את תקוות היורו

1
פאלאס צריכה לשנות חשיבה, אומר ויירה בזמן שברייטון מגבירה את תקוות היורו

אלברט סמבי לוקונגה לוחץ ידיים עם פטריק ויירה, מנהל קריסטל פאלאס, לאחר משחק הפרמיירליג בין ברייטון והוב אלביון וקריסטל פאלאס באצטדיון הקהילה האמריקאי ב-15 במרץ 2023 בברייטון, אנגליה.

פטריק ויירה אומר שהקבוצה שלו בקריסטל פאלאס צריכה לשנות את ה”מחשבה” שלה כדי לסיים את ריצת 11 המשחקים ללא ניצחון שגררה אותם לקרב ירידה.

פאלאס השיגה רק ארבעה שערים מאז תחילת השנה ורק החברות החברות במאבק אברטון, וולבס וסאות’המפטון כבשו פחות מ-21 השערים של הנשרים בקדנציה זו.

תבוסה שלישית ברציפות 1-0, ביום רביעי מול קבוצת ברייטון שרודפת אחרי כדורגל אירופאי, הלכה לפי דפוס מוכר באופן מתסכל עבור ויירה, כשהקבוצה שלו דחתה שלוש הזדמנויות טובות להשתלט על המשחק ב-10 הדקות הפותחות והחמיצה שתי הזדמנויות מוצלחות. לרמה.

“היינו מספיק אגרסיביים אבל עם חוסר כישרון לפעמים, אינסטינקט קטלני וחוסר רחמים לשים את הכדור ברשת”, אמר ויירה.

“הבעיה היא שאנחנו לא מבקיעים את השערים האלה ואנחנו לא מקבלים את ההחלטות הנכונות בשליש האחרון. זה ביטחון עצמי.

“הראינו את האופי והאישיות ושיחקנו כדורגל ממש טוב לפעמים. כשמסתכלים על ההיבטים האלה, זה חיובי.

“אבל הכי חשוב זה להבקיע ואנחנו צריכים להמשיך להיות חיוביים ולשנות את הלך הרוח שלנו, במיוחד שחקני החזית. השחקנים צריכים להבין שההזדמנויות האלה חשובות”.

בעוד שווילפריד זאהה, אודסון אדואר ומייקל אוליז לא הצליחו לפרוץ דרך מוקדמת עבור הנשרים, השער של סולי מארס הוכיח את עצמו כמכריע, כאשר שחקן הכנף סיים קלינית לפינה השמאלית התחתונה מהמסירה החריפה של קאורו מיטומה.

החבורה של רוברטו דה זרבי תמיד נראתה יותר מוכשרת לאחר מכן ועברה רמה של 42 נקודות עם ליברפול שבמקום השישי, בעוד היא נמצאת שישה אחרי טוטנהאם במקום הרביעי, עם שני משחקים ביד.

התוצאה רק תעמיק את החששות בפאלאס, שנמצאת במקום ה-12 בטבלה אבל רק שלוש נקודות מעל לשלוש התחתונות.

עם זאת, לוויירה היו מעט תלונות על הביצועים של השוער ג’ו ויטוורת’ בהופעת הבכורה שלו בארמון – לילה בלתי נשכח עבור השחקן בן ה-19, כאשר הוא החליף את ויסנטה גואיטה הפצוע.

המתבגר, שגדל כתומך של איגלס והיה גם ילד כדור מועדון, קיבל סיכוי קטן בסיום הבלתי תקוע של מרץ, אבל שמר על הצד שלו במשחק לאחר ההפסקה על ידי הצלה מעולה של כדור נמוך של פרביס אסטופינאן והדף של אלכסיס מק אליסטר.

“לא היה ספק לגבי הביטחון שלו”, הוסיף ויירה.

“הוא שחקן צעיר עם ביטחון עצמי שמכיר את המועדון למעלה ולמטה. הוא הראה שיש לו כישרון”.

פוסטים דומים

Leave a Reply