סמואל אומטיטי מהרהר על מאבקי ברצלונה: “הייתי בכלא ארבע שנים”

1
סמואל אומטיטי מהרהר על מאבקי ברצלונה: “הייתי בכלא ארבע שנים”

כשהוא מתקרב לסוף תקופת ההשאלה הנהדרת שלו בלצ’ה, סמואל אומטיטי פתח על כמה דברים, במיוחד בתקופתו בברצלונה, בראיון שנערך לאחרונה.

“בברצלונה ישבתי 4 שנים בכלא. רק רציתי להרגיש מוערך ומכובד”, אמר אומטיטי (ח/ת Diario AS), חושף כיצד לא סמכו עליו במחנה בארסה.

“בהתחלה, אחרי המעבר לספרד, הרגשתי מוערכים ושיחקתי ברמה טובה. ואז התחלתי להרגיש חוסר אמון, הרגשתי רע והבנתי שאף אחד לא מאמין בי יותר”. הוא הוסיף.

אומטיטי השתתף ב-133 משחקים תחרותיים עבור ברצלונה לפני שהצטרף לצ’ה בהשאלה בקיץ שעבר. אבל רוב ההופעות הללו הגיעו במהלך השנים הראשונות של תקופתו, מכיוון שהמגן נאבק בפציעות במשך החלק הגדול של זמנו בקאמפ נואו.

עם זאת, מאז שעשה את המעבר ללצ’ה, הצרפתי החזיר את עצמו לתחייה, ואף הפך לאחד השחקנים המובילים של לצ’ה העונה.

“ההתחלה בלצ’ה הייתה אתגר עבורי. אני יודע היטב שלהצליח, בשלב הזה של הקריירה שלי, שווה אליפות. זה טוב כי בסלנטו מצאתי שוב את החיוך שלי ואני אסיר תודה למעריצים על כך”. הוא אמר.

באופן לא מפתיע, לצ’ה בוחנת את האפשרות להחתים את אומטיטי על חוזה קבוע בעונה החולפת. אבל זה יכול להיות מסובך כלכלית עבור הדגיגים האיטלקים, מה שהוביל לקישורים לאולימפיק ליון.

אלכסנדר לקאזט חשף לאחרונה את רצונו לקיים מפגש מחודש עם אומטיטי בליון בעונה הבאה. כשדיבר על ההערות של לקאזט, אמר המגן, “לפני זמן מה, חברי לקאזט בא לראות אותי ברחוב ויה דל מארה. חשבנו שלפני שנצא לפנסיה, יהיה טוב לשחק עוד קצת ביחד!”

עם זאת, לעת עתה, אומטיטי תתמקד בסיום העונה בצורה חיובית עם לצ’ה ובסיוע לקבוצה להימנע מירידה. “עכשיו אני רק חושב על הימנעות מירידה עם לצ’ה”, הוא אמר.

פוסטים דומים

Leave a Reply