נשיא לה ליגה פוגע בלפורטה ובברצלונה על מקרה נגריירה: “עדיין אין הסבר”

1
נשיא לה ליגה פוגע בלפורטה ובברצלונה על מקרה נגריירה: “עדיין אין הסבר”

בשלב זה, ברור היטב כי אין אהבה אבודה בין נשיא ברצלונה, ג’ואן לאפורטה, לבין סופר הלה ליגה חאבייר טבס.

שני הנשיאים נמצאים במחלוקת מתמדת כבר די הרבה זמן בעניינים שונים, בין אם מדובר בנושאי פייר פליי פיננסי, או פרויקט ליגת העל, או הסכם CVC.

כעת, ניתן להוסיף לרשימה גם את שערוריית נגריירה שכן טבס מפנה אצבעות לא פעם לברצלונה ודורש הסברים על התשלומים ששילם המועדון לסמנכ”ל ועדת השופטים לשעבר.

לאפורטה שוחח עם התקשורת מוקדם יותר היום והתפרץ על ההאשמות המופנות כלפי המועדון, וקבע כי מדובר במסע הכפשה שמתבצע נגד ברצלונה.

טבס פנה כעת שוב לכיוון לאפורטה וה- בלאוגרנהתוך ציון כי לא נמסר הסבר מהמועדון ומתשאל אם נשיא ברצלונה נקט בעמדה הנכונה בעניין.

“אני לא יודע אם לאפורטה נקטה בעמדה הנכונה. אני מרגיש בושה. אני לא זוכר תקופה שבה התרחש משבר מוסדי כזה. אני מרגיש בושה. בינתיים, עדיין אין הסבר…” הוא אמר לוואמוס (h/t ספּוֹרט).

“לא רק המוניטין של בארסה בסכנה, אלא גם התחרות. עברו ימים, אבל עדיין לא נתנו הסבר”. הוא הוסיף.

על פי הדיווחים, עורכי הדין של ברצלונה עסוקים בעבודה באיסוף כל העובדות והמידע בנוגע למקרה, כשהתכנון הוא שלפורטה יקיים מסיבת עיתונאים בעוד שבועיים כדי לספק הבהרות לגבי התשלומים שהמועדון שילם לנגריירה.

בתוך כל זה, ה בלאוגרנה הואשמו בשחיתות על ידי משרד התובע, למרות שדיווחים מצביעים על כך שאין להם ראיות על כך שהמועדון מבצע את התשלומים כדי להשפיע על מינויים והחלטות של שופטים.

בינתיים, טבס התייחס גם למצב ה-VAR בלה ליגה, עם תלונות רבות שעלו על הטיפול בו במשחקים האחרונים.

המקרה האחרון קרה במשחק של ברצלונה נגד אתלטיק קלאב אמש, כאשר האחרון זכה בשער שוויון מאוחר שנפסל על ידי ה-VAR לכדוריד. ההחלטה לא נפלה בעין יפה עם המועדון הבאסקי, שהביעו את מורת רוחם בקול רם מהעניין.

“אנחנו צריכים ללמוד VAR בצורה רחבה יותר. אנחנו צריכים לראות אם האנשים שם בחוץ הם האנשים הנכונים. יש חרדה מדהימה בכל המועדונים במהלך המשחקים ואנחנו חייבים למצוא פתרונות בהקדם האפשרי”. טבס אמר.

פוסטים דומים

Leave a Reply