נשיא לה ליגה הסיבה לחקירה של אופ”א בתיק נגריירה

0

אם החקירות וההאשמות הבאות נגד ברצלונה על מעורבותם לכאורה בשערוריית התשלום של אנריקז נגריירה לא הספיקו, כעת הם יהיו נתונים לחקירה של אופ”א.

הגוף המנהל הבכיר של הכדורגל באירופה הודיע ​​לאחרונה כי יפתח בחקירה בתיק נגריירה, בחיפוש אחר אמיתות הדיווחים המצביעים על מעורבותה של בארסה בכל הנושא.

“בהתאם לסעיף 31.4. מפקחי האתיקה והמשמעת של אופ”א יבצעו חקירה לגבי הפרה אפשרית של המסגרת החוקית של אופ”א”. כך מסרה אופ”א בהצהרה.

כעת, על פי דיווח טרי מ כפי שנראה שהלה ליגה היא שלקחה את תיק נגריירה לאיחוד האירופי, מה שהביא לכך שאופ”א פתחה בחקירה בנושא.

רשות הכדורגל הספרדית עשויה אפילו לפנות לפיפ”א, הגוף המנהל העליון של הכדורגל כדי לבקש חקירה נגד ברצלונה.

זה קורה יום אחד בלבד לאחר שמשרד האוצר בספרד לא מצא עדות למניפולציה של שופטים מברצלונה, למרות התשלומים ששולמו לסגן הנשיא לשעבר של ועדת השופט, אנריקז נגריירה.

אבל המאמצים המתמשכים של לה ליגה להעמיד את ברצלונה בצרות משמשים כאינדיקטור נוסף לאיבה הגוברת בין שני הצדדים וכיצד עמדת המועדון לגבי ליגת העל האירופית הובילה לכך שרשות הכדורגל הספרדית הגבירה את הביקורת שלה.

ברצלונה, מצדה, שמרה על שתיקה בסוגיה, למרות שדיווחים אחרונים מראים שג’ואן לאפורטה עשויה להחזיק דחק בחודש אפריל, עם כל מידע והוכחות לטובת המועדון.

פוסטים דומים

Leave a Reply