ניוקאסל בליגת האלופות אחרי המתנה של 20 שנה עם תיקו של לסטר

0
ניוקאסל בליגת האלופות אחרי המתנה של 20 שנה עם תיקו של לסטר

ניק פופ, סוון בוטמן (מוסתר), דן ברן, פביאן שאר וברונו גימאראס מניוקאסל יונייטד חוגגים לאחר ההעפלה לליגת האלופות לאחר משחק הפרמיירליג בין ניוקאסל יונייטד ללסטר סיטי בסנט ג’יימס פארק ב-22 במאי 2023 ב-22 במאי 2023. ניוקאסל על טיין, אנגליה.

ניוקאסל הבטיחה את כדורגל ליגת האלופות לראשונה מזה 20 שנה עם תיקו ללא שערים מול לסטר מאוימת הירידה, שגורלה כעת לא בידיהם.

החבורה של אדי האו לא הצליחה לשבור את הקיפאון במשחק בו שלטו, כשהיא נגחה את העמוד שלוש פעמים, אבל התוצאה הספיקה ל-Magpies לחזרה המיוחלת לתחרות העילית של אירופה בעונה הבאה.

ניוקאסל רחוקה בארבע נקודות מליברפול שבמקום החמישי לקראת היום האחרון של העונה ביום ראשון, בעוד שלסטר נשארת באזור הירידה, במרחק שתי נקודות מהביטחון.

למארחים היו 78% החזקה במהלך התחרות ובהתחלה התקשו להתפרץ, אבל קאלום וילסון עשה מאמץ נגד העמוד וראה את מאמץ ההמשך שלו בראשות וילפרד נדידי.

שלוש דקות לפני המחצית המארחים שוב קישקו את העמוד דרך מיגל אלמירון, כשבמחצית השנייה השוער האורח דניאל איברסן הטה באקרובטיות את המאמץ של אלכסנדר איסק מרחוק.

ברונו גימאראס גם נגח את העץ עם ראש כמעט מקו השער בתקופה השנייה, אבל לסטר כמעט ניצחה אותו בזמן פציעות כשניק פופ הרחיק את המאמץ האקרובטי של טימותי קסטניה.

הבוס של השועלים, דין סמית’, פתח את נבחרת אנגליה, ג’יימס מדיסון והארווי בארנס, על הספסל, אבל אף אחד מהם לא הצליח להחדיר תנופה כלשהי לביצועים המשמימים שלהם לאחר שנכנסו.

פוסטים דומים

Leave a Reply