מרקו סילבה פוצץ שופט אחרי תבוסה ברבע גמר הגביע האנגלי

0
מרקו סילבה פוצץ שופט אחרי תבוסה ברבע גמר הגביע האנגלי

מרקו סילבה לא היה מרוצה במשרה מלאה לאחר שקבוצתו בפולהאם הודחה מהגביע האנגלי. השופט כריס קוואנה היה במרכז התמוטטות במחצית השנייה לאחר שהרחיק שני שחקני פולהאם וגם את המנג’ר שלהם.

זה יהיה הוגן לומר שפולהאם הייתה הצד הטוב יותר עד להתמוטטותם. הם החזיקו ביתרון 1-0 ומנצ’סטר יונייטד מתחילה להיראות עייפה מאוד פתאום.

לאחר מכן, יותר מ-40 שניות, סילבה, וויליאן ואלכסנדר מיטרוביץ’ הורחקו בעקבות ההחלטה להעניק ליונייטד פנדל.

וויליאן נשלח למקלחת מוקדמת על הכדור היד שלו על הקו כדי להכחיש את המאמץ של ג’יידון סנצ’ו בשער, מיטרוביץ’ קיבל כרטיס אדום על כך שהוא היה פיזי עם השופט; וסילבה טוען שהוא הורחק בגלל שעזב את האזור הטכני שלו במהלך בדיקת VAR.

גם לא נראה שהוא ניגש לשופט באופן ידידותי במיוחד, מה שכנראה תרם להחלטת השופט להרחיק אותו מהשטח הטכני.

לאחר המשחק, סילבה הבהיר היטב שהוא לא מרוצה מההופעה של השופט ברבע הגמר. הוא גם התעצבן מהתעלמות מתביעת קנס.

“היה לנו באמת חסר מזל עם כריס קוואנה העונה, הרבה רגעים. קשה להבין חלק מההחלטות”. סילבה אמר, כפי שצוטט על ידי חדשות הערב של מנצ’סטר.

“זה חייב להיות ברור, זה ברור. זה הרגעים הראשונים של המשחק, אבל זה לא משנה. זה עונש ברור על מיטרו. לוק שו דחף את מיטרו, השופט נמצא בעמדה לראות את זה. VAR זה בטוח. אוקיי, זה לחץ לשחק מול מנצ’סטר יונייטד מחוץ לבית באולד טראפורד.

“במשך 70 דקות, עשינו את זה בצורה מבריקה. היינו ללא ספק הקבוצה הכי טובה על המגרש, התאמנו אותם היטב עד לאותו רגע. קשה לקבל החלטות מסוג זה. זה מועדון ענק, כולם יודעים, כבוד ענק, זה לא יכול להיות. לשתי הקבוצות צריך להיות אותם תנאים. לפעמים, בגלל שזו פולהאם או מנצ’סטר יונייטד, הם בוחרים אחרת באותם מצבים. השופט מרגיש לפעמים את הלחץ”.

יונייטד צועדת לחצי גמר הגביע האנגלי לאחר שהוגרלה מול ברייטון.

אריק טן האג ישמח לקבל עוד יום יציאה בוומבלי ללוח הזמנים, אם כי מדובר על הגעה לגמר וזכייה בגביע נוסף. כך גם לגבי הליגה האירופית וכבר זכינו בגביע קארבאו.

קבל את החדשות החשובות ביותר של מנצ’סטר יונייטד, הדעות, הראיונות והתכונות הבלעדיות עם ניוזלטר Strety – ללא פרסומות! התחל את אחר הצהריים שלך עם פסק הדין של Stretty News בכל העניינים של מנצ’סטר יונייטד.

פוסטים דומים

Leave a Reply