מה צפויה לברצלונה מול אינטר?

3
מה צפויה לברצלונה מול אינטר?

עם תיקו קריטי לקראת ברצלונה מול אינטר מילאן בליגת האלופות של אופ”א, הסיכוי המזעזע להדיח מהתחרות הגדולה באירופה לעונה שנייה ברציפות הופך ליותר ויותר אמיתי.

אם הקטאלונים לא יצליחו לנצח את אינטר במשחק ההפוך בקאמפ נואו, הם יהיו במצב קשה מאוד, ויביטו שוב במורד חבית הליגה האירופית. מאז שנות ה-70, ברצלונה מעולם לא הופיעה בדרג השני של אירופה בעונות רצופות.

אז מה יכול ה בלאוגרנה מצפה מה נראזורי בשבוע המשחקים הרביעי בליגת האלופות של אופ”א? בארסה יוניברסל תסתכל.

בלוק עמוק גמיש

אינטר ככל הנראה תפרוס שלשה מאחור עם אלסנדרו באסטוני, סטפן דה פריג’ ומילאן סקריניאר, עם פדריקו דימרקו ומתאו דרמיאן כשחקני הכנף שיתחילו לדחוף למעלה, אבל במשחק ירדו לאחור כדי ליצור חמישייה קו אחורי של גבר.

בדומה למשחק הקודם, הם ינסו להחזיק קו מאוד הדוק וקומפקטי כדי לסמן את רוברט לבנדובסקי מחוץ למשחק, ולצמצם את היכולת שלו לבצע ריצות מאחור ולנסות להחזיק משחק כדי ליצור מרחב באגפים.

מרכז שדה עמוס

אנשי סימון אינזאגי יידעו שנטרול מרכז השדה החזק של ברצלונה הוא חיוני, והם יעשו זאת על ידי כך שאחד מהלאוטארו מרטינס או אדין דז’קו ייפול למרכז הפארק כדי ליצור למעשה 5-4-1.

זה יאפשר להם לחתוך נתיבים חולפים ולדחוק את הקטאלונים לאחר שכבר תקעו את השליש האחרון עם הבלוק העמוק שלהם, ולמנוע מהם ליצור עליונות מספרית.

האנרגיה והיצירתיות של ניקו ברלה יכולים לעזור להתחמק מהעיתונות אם ברצלונה תאבד את הכדור ותתחיל התקפת נגד מהירה כשמגני הכנף דוחפים למעלה במהירות לתמיכה.

איום גדול בהפסקה

בדומה למשחק ההפוך, סביר להניח שאינטר תהיה עם הכדור הרבה פחות מברצלונה, אבל ברגע שהיא תחזור לעצמה, היא תיסע לתוך המרחב כדי לתפוס את יריביהם.

כששני החלוצים לאוטארו מרטינס ואדין דז’קו מסוגלים לשחק אחד את השני, והראשון מיומן במיוחד בריצות מאחור כדי למשוך אליו מגנים, זה פותח מרחב סביב העונשין.

וכשזה קורה, מישהו כמו האקאן קלאנוגלו תמיד מהווה איום גם אם ברצלונה תקבל גופות בחזרה. הקשר הטורקי מהווה איום גדול בזמן קליעה מרחוק, בדיוק וטכניקה מדהימים.

מלבד השער המדהים שלו, הוא עקץ את הכפפות של מארק אנדרה טר שטגן אפילו רחוק יותר בשלב מוקדם מאוד של המשחק. זה יהיה חיוני לברצלונה לא לתת לו זמן לירות.

פוסטים דומים

Leave a Reply