מגן ברצלונה סיים את התנגשות ריאל מדריד עם אי נוחות בשרירים; מבחנים היום

0

אוהדי ברצלונה נמצאים באופוריה כעת כשהקבוצה שלהם ניצחה את היריבה המושבעת ריאל מדריד 2-1 ביום ראשון בלילה בקאמפ נואו, כדי להתקרב עוד יותר להנפת ​​אליפות הלה ליגה.

ניצחון הקאמבק מול האלופה הנוכחית גרם לכך שאנשיו של צ’אבי הרננדס נמצאים כעת בפער של 12 נקודות בראש הטבלה כשנותרו 12 משחקים בלבד. זו הייתה הופעה ענקית של הקבוצה ביום ראשון בערב, כשכולם שיחקו את תפקידו.

השחקנים ישחקו כעת בתפקידי הנבחרת בשבועיים הקרובים כשנכנס לפגרה הבינלאומית הראשונה של 2023.

עם זאת, הניצחון מול ריאל מדריד הגיע עם עניין של דאגה עבור ברצלונה, שכן המגן המרכזי רונלד אראוחו סיים את המשחק עם אי נוחות בשרירים אצל שני הנרגנים שלו.

אכן, לפי מונדו דפורטיבוהאורוגוואי הבינלאומי טיפל בכמה בעיות במהלך המשחק ואף הצביע על כך לספסל, אך בחר להמשיך לחייל, שכן הוא הציג עוד תצוגת צמרת העוסקת באיום של ויניסיוס ג’וניור.

לאחר המשחק, אראוחו נראה מקרח את האזור בו חש אי נוחות. והדוח מוסיף כי הצעיר בן ה-24 יעבור היום בדיקות, החל מסריקות MRI כדי לקבוע את היקף הבעיה.

זה מטיל ספק אם אראוחו ייסע עם נבחרת אורוגוואי למשחקי הידידות שלהם במהלך השבועיים הקרובים. האומה הדרום אמריקאית אמורה להתמודד מול יפן בטוקיו לפני שתתמודד עם דרום קוריאה בסיאול בשני מפגשים ידידותיים.

אם הבדיקות היום יצביעו על פציעה או סיכון לפציעה, ברצלונה תדון עם ההתאחדות של אורוגוואי כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור אראוחו והחלמתו.

השחקן בן ה-24 ספג פציעה בזמן ששיחק משחק ידידות עם אורוגוואי בשנה שעברה, מה שבסופו של דבר הוביל אותו להחמיץ יותר מחודשיים של פעילות, כולל מונדיאל 2022.

פוסטים דומים

Leave a Reply