מגן ברצלונה לשעבר בחקירה בגין שימוש לא חוקי בנשק חם – דיווח

0

זה לא היה כל כך מזמן שדאגלס סנטוס נהג לבצע את הטרייד שלו עבור ברצלונה. כוכב סאו פאולו לשעבר הצטרף למועדון ב-2014, בעסקה של 4 מיליון יורו.

המגן הימני היה בספרי המועדון במשך חמש שנים, למרות שחלק ניכר ממנו הושאל בהשאלה, לפני שבסופו של דבר עזב לצמיתות ב-2019.

דאגלס היה זיכרון רחוק עבור אוהדי בארסה מכיוון שהוא יכול היה לגייס רק שמונה הופעות תחרותיות במהלך תקופתו בקאמפ נואו. מאז שעזב את בארסה, דגלאס ספג נפילה מהירה מהחסד וכרגע הוא ללא מועדון.

עם זאת, בגילוי מזעזע, נראה שהקריירה של דאגלס הגיעה לשפל חדש, כאשר הכדורגלן נמצא כעת בחקירה בגין שימוש לא חוקי בנשק חם, מדווחים גלובו אספורט.

סנטוס ירה באוויר עם נשק חם בקליבר .308. התקרית התרחשה במחוז הפדרלי, באזור חניה ציבורי הממוקם בקטע 4 של Setor de Clubes Esportivo Sul (SCES). לפי הדיווח, דאגלס פעל בחופשיות ובמודע, מתוך רצונו.

התקרית אירעה ב-21 באפריל 2023. אבל היא נחשפה על ידי המשטרה האזרחית של המחוז הפדרלי רק ביום שלישי.

תהליך החקירה נשלח כעת לשופטת המחוז הפדרלי, שתעריך את המקרה. הסנגוריה הציבורית של המחוז הפדרלי דיווחה כי שחקן ברצלונה לשעבר עבר דיון במשמורת ב-23 באפריל 2023, והורשה לצאת לחופשי. עם זאת, התלונה עדיין תלויה ועומדת בבית המשפט הפלילי החמישי של ברזיליה.

המניע מאחורי מעשהו של דאגלס עדיין לא ידוע, אך דווח כי הברזילאי ואשתו השתתפו בשיט בסירת מנוע מהירה ב-21 באפריל. עשרה אנשים נוספים נכחו וצרכו אלכוהול. אפילו הייתה להם אי הסכמה, שאולי הייתה מובילה לאירוע.

דאגלס הודה שירה באוויר, אך הוא סירב לספר היכן החביא את האקדח. החקירה עדיין בעיצומה וההשלכות עלולות להיות אכזריות עבור כוכב ברצלונה לשעבר.

פוסטים דומים

Leave a Reply