מאן סיטי נלחם בחזרה כדי לנצח את טוטנהאם במותחן

0
מאן סיטי נלחם בחזרה כדי לנצח את טוטנהאם במותחן
ריאד מחרז ממנצ’סטר סיטי נלחם על החזקה עם סון הונג-מין מטוטנהאם הוטספר במהלך משחק הפרמייר ליג בין מנצ’סטר סיטי לטוטנהאם הוטספר באצטדיון אתיהאד ב-19 בינואר 2023 במנצ’סטר, אנגליה.

מנצ’סטר סיטי גברה על טוטנהאם עם קאמבק מדהים באצטדיון אתיחאד כדי לצמצם את הפער מול מוליכת הפרמיירליג, ארסנל, לחמש נקודות.

הספרס נראתה לעשות טובה ענקית ליריבה המרירה בצפון לונדון, ארסנל, כשהבקיע פעמיים ברגעי הסיום של המחצית הראשונה והשאירו את הקבוצה של פפ גווארדיולה מסתכלת על הפסד שלישי ברציפות.

דז’אן קולוסבסקי העלה את הספרס ליתרון שניות לפני ההפסקה לאחר שרודריגו בנטנקור שדד את רודרי בעקבות הרחקה גרועה של אדרסון, ואז אמרסון רויאל הדף שנייה אחרי שהשוער של סיטי יכול היה רק ​​לדחוק את הנגיחה של הארי קיין.

רוב באיצטדיון אתיחאד היו מתוסכלים אבל סיטי, בהשראת ריאד מחרז המצטיין, יצאה בעוף אחרי ההפסקה כדי להפוך את המשחק על הראש עם שלושה שערים ב-12 דקות.

ג’וליאן אלוורז כבש מקרוב לאחר ששוער הספרס הוגו לוריס לא הצליח לטעון לכדור רוחב של מהרז בדקה ה-51, ואז ארלינג האלנד הדף מקרוב שתי דקות לאחר מכן כדי להשוות את סיטי.

ספרס כמעט החזירה לעצמו את היתרון כאשר הנגיחה של איבן פריסיץ’ נהדפה אל העץ על ידי ריקו לואיס לפני שמחרז השלים את הקאמבק של סיטי, וניצח באתגר לפני שניצח את לוריס בעמוד הקרוב שלו.

לוריס הוותיק בצרפת היה אשם פעם נוספת לאחר שער עצמי קבע את ארסנל בדרך לניצחון בדרבי ביום ראשון.

מהרז השלים תצוגה אישית מבריקה כאשר רץ לרווחה בזמן עצירה כדי להרים פיניש חכם מעל השוער לרביעי של סיטי.

פוסטים דומים

Leave a Reply