ליאונל מסי ככל הנראה יחתום על חידוש בפ.ס.ז’ – דיווח

0
ליאונל מסי ככל הנראה יחתום על חידוש בפ.ס.ז’ – דיווח

בעקבות הגבורה שלו במונדיאל 2022, עתידו של ליונל מסי היה הנושא החם גם בברצלונה וגם בפריז השנה, כששני המועדונים בהתאמה נאבקים על חתימתו בקיץ הקרוב.

מועסק כעת בפריז סן ז’רמן, מסי נשאר חסר שפתיים לגבי עתידו, כאשר העסקה הנוכחית שלו בפארק דה פרינס תסתיים בסוף העונה.

עם זאת, דיווח לאחרונה מ טוני חואנמרטי הציע עדכון לגבי עתידו של מסי, מה שמרמז שהפורוורד הארגנטינאי צפוי לחדש את חוזהו בפ.ס.ז’. נראה שהחלוץ רוצה להמשיך ברמה הגבוהה ביותר, במיוחד לאחר שהוביל את ארגנטינה לתפארת המונדיאל.

אמנם למסי יש הזדמנות לקבל חוזה משתלם מכל אחד מהמועדונים הערביים הסעודיים וללכת בדרכו של אויבו המוערך כריסטיאנו רונאלדו, השחקן עדיין מרגיש שיש לו את מה שנדרש כדי להופיע ברמה הגבוהה ביותר עבור לפחות עוד אחד שָׁנָה.

לכן פריז או ברצלונה התגלו כיעדיו הסבירים של מסי. עם זאת, נראה כי סיכוייו של השחקן לחתום בבארסה עגומים מסיבות רבות.

אחרי הפיאסקו ב-2021, זה לא סוד שמסי לא חולק מערכת יחסים טובה עם הבוסים של ברצלונה, במיוחד עם ג’ואן לאפורטה. למרות שנשיא ברצלונה ניסה להפחית את המתח, למסי ולמשפחתו אין שום חיבה לצמרת בבארסה.

נוסף על כך, הצרות הכלכליות של המועדון הקטאלוני וההתנגשויות עם תקנות היריד הפיננסי גורמים לכך שהמועדון לא יהיה בעמדה להכיל את מסי ואת משכורתו הנכבדה יחסית.

זאת אלא אם כן ברצלונה תיפטר מכמה משחקני הכוכבים שלה כולל פרנקי דה יונג המקושר לצ’לסי. אבל בהתחשב באופן שבו הקבוצה הנוכחית גדלה תחת צ’אבי, המועדון לא צפוי לקחת סיכונים מיותרים כדי להכיל את מסי בקיץ הקרוב.

פוסטים דומים

Leave a Reply