כריסטיאן ויירי משווה את שחקן הכנף של נאפולי לג’ורג’ בסט

0
כריסטיאן ויירי משווה את שחקן הכנף של נאפולי לג’ורג’ בסט

Khvicha Kvaratskhelia של נאפולי הוא סיכוי מדהים.

לדברי כריסטיאן ויירי, “ימיו של ג’ורג’ בסט יחזרו” אם קווראצ’ליה יצטרף למנצ’סטר יונייטד בקיץ.

זה נראה די מתיחה לומר שהגיאורגי מזכיר את הסמל של מנצ’סטר יונייטד, אבל אני די אוהב את הרעיון שהוא יהפוך לאחד השחקנים שלנו מכיוון שיש לו תקרה גבוהה להפליא.

לאחר שהצטרפה לנאפולי בעסקה של 11.5 מיליון יורו מדינמו באטומי בקיץ שעבר, קוורצקליה הייתה אחד השחקנים הכוכבים שלה העונה – והם בדרך לזכות בסרייה A, כמו גם על סף הגעה לרבע ליגת האלופות – מִשְׂחָקֵי הָגְמָר.

לקווראצ’ליה יש 11 שערים ו-11 בישולים ב-22 משחקי ליגה, בנוסף לשני שערים וארבעה בישולים בליגת האלופות, כך שהוא כבר רושם מספרים גבוהים על הבמה הגבוהה ביותר.

נותר לראות אם יונייטד תהיה מעוניינת בשחקן בן ה-22 הקיץ, וכבר נקשרנו למהלכים של שניים מחבריו לנבחרת נאפולי: ויקטור אוסימהן וקים מין-ג’ה.

ויירי מדבר על מעבר ומאמין שקוורצקליה יזכיר את ג’ורג’ בסט אם יעבור לאנגליה.

“ספאלטי לא רק אומר דברים: הוא אמר שקים הוא הסנטר הכי טוב בעולם ושהשער של קוורצ’ליה ראוי למראדונה”. הוא אמר ב-Bobo TV, מועבר על ידי קלצ’יו נאפולי 1926 (H/t עד ספורט).

“השער שהוא כבש היה עניין של טירוף! אם ילך למנצ’סטר יונייטד, ימיו של ג’ורג’ בסט יחזרו, קוורצקליה זהה. אני לא יכול לחכות ליום רביעי כדי לראות את נאפולי משחקת”.

לנאפולי יש יתרון של שני שערים לקראת המשחק השני שלה בליגת האלופות מול איינטרכט פרנקפורט מחר בערב.

קבל את החדשות, הדעות, הראיונות והתכונות הבלעדיות החשובות ביותר של מנצ’סטר יונייטד עם ניוזלטר Strety – ללא פרסומות! התחל את אחר הצהריים שלך עם פסק הדין של Stretty News בכל העניינים של מנצ’סטר יונייטד.

פוסטים דומים

Leave a Reply