כוכב העל של ברצלונה טוען שזה היה חלום ילדות לשחק באל קלאסיקו: “המשחק הכי חשוב”

2
כוכב העל של ברצלונה טוען שזה היה חלום ילדות לשחק באל קלאסיקו: “המשחק הכי חשוב”

מדבר בראיון עם TV3כוכב העל של ברצלונה פרנקי דה יונג הודה שזה היה חלום ילדות שלו לשחק עבור הקטאלונים ב אל קלאסיקו משחקים מול ריאל מדריד.

ברצלונה תתמודד מול יריבתה המושבעת בעוד א קלאסיקו מפגש ביום ראשון בערב בספוטיפיי קאמפ נואו בלה ליגה. למשחק עשויות להיות השלכות גדולות על המירוץ לתואר וניצחון עבור ה- בלאוגרנה יכול היה לראות אותם עולים בפער של 12 נקודות בראש הטבלה.

לקראת העימות החיוני, דה יונג, שהפך לחבר קריטי בקבוצה של צ’אבי הרננדס, חשף כי המשחק מול ריאל מדריד הוא המשחק הגדול ביותר עבור השחקנים והאוהדים והוא תמיד חלם לשחק ב קלאסיקו להתבגר.

“אני חושב שה קלאסיקו הוא המשחק החשוב ביותר עבור אוהדי בארסה וגם עבור כל השחקנים. לעתים קרובות זה יכול למלא תפקיד חשוב בהחלטה מי מנצח בלה ליגה”, אמר דה יונג.

“זו הרגשה שקשה מאוד להסביר, אבל מאז שהייתי ילד תמיד חלמתי לשחק בבארסה. קלאסיקוזה ישמח אותי מאוד ואני ממש מחכה לזה”.

במהלך הקיץ האחרון, דה יונג היה קשור מאוד ליציאה מברצלונה, כאשר מנצ’סטר יונייטד הראתה עניין רב בהחתמתו. אבל הקשר שקע בעקבים החליט להישאר בקאמפ נואו.

לאחר שעשה זאת, הוא כעת “בלתי ניתן לגעת” בקבוצה ולבארסה אין כוונות למכור את הקשר בזמן הקרוב. גם דה יונג הודה שתמיד חלם לשחק בקטאלונים ומקווה להישאר במועדון שנים רבות.

“בארסה תמיד הייתה מועדון החלומות שלי, ולכן אני מקווה שאוכל להמשיך שם עוד שנים רבות. יש לנו עונה טובה בלה ליגה, לא עשינו כל כך טוב באירופה אבל בסך הכל, אנחנו מתקדמים טוב”. הוא אמר.

לאחר מכן הקשר הוסיף והוסיף כי הוא רוצה לזכות בתואר לה ליגה עם בלאוגרנה לאחר שלא הצליח להניף את הכתר ולו פעם אחת במהלך תקופתו בקאמפ נואו.

“יש לנו יתרון טוב על ריאל מדריד, אבל הדרך עוד ארוכה. זו השנה הרביעית שלי ולא זכיתי בלה ליגה. אני מאוד רוצה לזכות בו, כמו שאר הקבוצה”, הוסיף דה יונג.

פוסטים דומים

Leave a Reply