טן חג מברך על הרצון והמנטליות של גרנאכו להופיע במועדון

0
טן חג מברך על הרצון והמנטליות של גרנאכו להופיע במועדון

מנג’ר מנצ’סטר יונייטד, אריק טן האג, שיבח את רצונו של אלחנדרו גרנאצ’ו ושקל על התפתחותו בקבוצה הראשונה.

הארגנטינאי ספג ביקורת בעקבות העימות של יונייטד באמצע השבוע מול לידס באולד טראפורד. הוא פתח את המשחק בהיעדרו של אנטוני הפצוע ולמרות שזו לא הייתה ההופעה הטובה ביותר שלו באדום, חשוב לזכור שגרנאצ’ו רק בן 18, וכבר מתקדם יותר במיומנויות וביכולת שלו מרוב השחקנים בגילו .

התרומות שלו עבור יונייטד בקביעות כה קצרות היו קריטיות, כלומר המנצח שלו בזמן הפציעה כדי להבטיח את כל שלוש הנקודות מול פולהאם בנובמבר. לנער כבר יש שלושה שערים ושישה בישולים על שמו בכל המסגרות – מספרים יוצאי דופן לעונת פריצה בליגה הבכירה.

טן האג על גרנצ’ו

המנג’ר התייחס לשאלות התקשורת במסיבת העיתונאים שלו לפני המשחק לקראת הנסיעה של יונייטד לאלנד רואד ביום ראשון ונבדק בנושא גרנאצ’ו.

הנה מה שהיה לו לומר, דרך MUTV.

ש. “אריק אמרת שההתפתחות של אלחנדרו גרנאצ’ו הייתה בלתי צפויה, איך היית מתאר את הדרך שבה הוא שיחק מאז המונדיאל?”

“אני חושב שהוא מצליח למדי, יש לו השפעה. אני חושב שהוא איום כמו שראינו אתמול, היו לו פעולות טובות, הוא היה תוסס, הוא יצר הזדמנויות גדולות אבל הוא היה חייב להבקיע. לבסוף זה על זה, שיש לך השפעה. כחלוץ, אתה צריך להיות ברשימה הזו, ברשימת הבקיעים, ברשימת האסיסטים, ברשימת פעולות המפתח. כמובן, אנחנו מצפים לדברים האחרים, גם החומר הבסיסי חשוב אם אתה לא יכול לעשות את התוספת, אתה חייב לעשות את זה. זו הפונקציה הבסיסית שלך, אבל כשחקן מאן יונייטד אנחנו מצפים שתהיה לך השפעה, שתשפיע על התוצאה, על התוצאה, שתהיה לך השפעה חיובית על המשחק על ידי הבקעת שערים ואסיסטים”.

ש. “הוא נראה מתוסכל כשהוא ירד אתמול בלילה כיוון שנראה שהוא הרים את ידיו למעלה? שמת לב לזה?”

לא.”

ש. “הוא גם עשה את אותו הדבר נגד פאלאס כשהוא ירד. כלומר הוא רק בן 18, הוא צריך להירגע קצת ולהבין שאלו החלטות שאתה צריך לקבל?”

“אני לא חושב שזה שהוא לא מבין את ההחלטה. הוא די אמוציונלי, זה הכוח שלו שהוא מביא למשחק. הוא רוצה לנצח, הוא רוצה לשחק כדורגל ולא רוצה להחמיץ אף דקות. אני חושב שזה דבר טוב. הוא משוכנע לגמרי בעצמו, זה דבר טוב. אתה צריך את זה תחת גורמי הלחץ הגדולים ביותר שאתה צריך לבצע, והוא עושה זאת [that]. הוא תורם עד הסוף אבל הוא מקבל את ההחלטה. הצוות תמיד מעל הכל והוא מקבל את זה. אני חושב שכשהוא יורד מהרגש הזה, התסכול לא נעלם שהוא לא מקבל אותו”.

ש. “אבל תמיד שיבחת את הגישה שלו ואת הדרך שבה הוא מנסה דברים במשחק, מה שתמיד יכול לעשות את ההבדל במשחק?”

“אני חושב שכל השחקנים צריכים להיות אמיצים ולנסות כל עוד זה באינטרס של הקבוצה. זה מה שהוא עושה די טוב כי הוא לוקח שחקנים, הוא מעלה אותם, הוא מייצר הזדמנויות. אבל אתמול הוא היה צריך להבקיע”.

פוסטים דומים

Leave a Reply