(וידאו) ג’יימי קרגר מתנצל בפני כוכב יונייטד לאחר תחזית מטורפת לתחילת העונה

0
(וידאו) ג’יימי קרגר מתנצל בפני כוכב יונייטד לאחר תחזית מטורפת לתחילת העונה

ג’יימי קארגר פרסם התנצלות בפני ליסנדרו מרטינס לאחר תחזית תחילת העונה המוזרה שלו.

מגן ליברפול לשעבר שקל את החתמתה של מנצ’סטר יונייטד בקיץ לקראת קמפיין 2022/2023, מה שמרמז שמרטינס היה “קטן מדי” לשחק בליגת העל.

מאז, הארגנטינאי הוכיח את עצמו כאחת ההחתמות של העונה. ההשפעה המיידית שהיתה לו על ההגנה של יונייטד מילאה תפקיד מרכזי בדרישת פרס כפפת הזהב של דויד דה חאה העונה, והיא הסיבה העיקרית לכך שהמועדון סיים בצורת גביע של שש שנים, נראה מוכן להעפלה לליגת האלופות ונמצא ב גמר נוסף.

מרטינס בהחלט שווה את משקלו בזהב לנאמני אולד טראפורד וכבר מוגדר כחומר לקפטן לעתיד למרות שהיה במועדון לפרק זמן כה קצר.

קרגר מקבל את התבוסה

בעוד שקארגר וגארי נוויל חלקו את הבחירות שלהם לפרסי סוף העונה ב-Monday Night Football, הראשון הדגיש את מרטינז בתור שלו.ההפתעה הגדולה ביותר” ואמר (דרך כדורגל יומי): “זה לא רק על מרטינס, זה על כל מגן שמגיע לפרמייר ליג שנמצא מתחת למטר וחצי, אפשר לחשוב, ‘תהיה לו בעיה’ – אבל הוא לא עשה זאת.

אני חושב שכשאתה מדבר על קאסמירו והוא לא בקבוצת יונייטד, אני חושב שזו ירידה מאסיבית כשמרטינס לא בקבוצת מנצ’סטר יונייטד. הגנתית, אבל גם היכולת שלו על הכדור והמשחק מאחור.

“הוא לוחם, הוא מנהיג וכשאתה חושב על עמוד השדרה הזה של הקבוצה, בוודאי עליו ועל קסמירו, שתי החתמות חדשות, אני חושב שהם עשו הבדל עצום אז… מתנצל על ליסנדרו וכל אוהדי יונייטד. אם תוכל בבקשה להפסיק לצייץ לי על ליסנדרו מרטינס עכשיו, זה יהיה טוב”.

הצילומים באדיבות Football Daily.

פוסטים דומים

Leave a Reply