ווט ווג’ורסט מפרסם הצהרה על אנפילד השנוי במחלוקת רגע לפני הפסד 7-0

0
ווט ווג’ורסט מפרסם הצהרה על אנפילד השנוי במחלוקת רגע לפני הפסד 7-0

התבוסה הגרועה ביותר של מנצ’סטר יונייטד בתולדות הפרמיירליג לא יכלה להגיע מול אופוזיציה גרועה יותר, אבל הסיוט הגרוע ביותר של מאמני אולד טראפורד התממש בסוף השבוע שעבר.

אנשיו של אריק טן האג ייבבו לתבוסה משפילה 7-0 ליריביהם המרים, וסיימו כל תקווה שהיו לאדומים להישאר בשיחת התואר עוד שבועיים.

יונייטד הייתה בכושר מצוין כשהיא נכנסה למשחק, והפסידה רק משחק אחד על פני 2023. Ten Hag עומדת כעת בפני האתגר להבטיח שזה לא יתפרק ושהשחקנים יגיבו ביום חמישי נגד ריאל בטיס.

ווט וגורסט, אחד משלוש החתמות השאלה שבוצעו בינואר, התחיל כל משחק מאז שהצטרף למועדון מברנלי וההולנדי היה מעורב ברגע שנוי במחלוקת רגע לפני הבעיטה מול ליברפול.

ווג’ורסט נצפה כשהוא נוגע בשלט ‘זהו אנפילד’ במנהרה, כמו בתמונה למעלה. מחווה השמורה בדרך כלל לתומכי ליברפול שכן השחקנים שלהם אפילו נמנעים מלעשות זאת עד לזכייה בגביע.

כצפוי, המעריצים מיהרו לשתף את הרגע ברשתות החברתיות וכעת, Wghorst פרסם הצהרה בתגובה לתמונה הוויראלית.

“בדרך כלל אני אף פעם לא מגיב על נושאים תקשורתיים, אבל בשביל זה זה שווה את זה כי אתם חשובים לי האוהדים המדהימים (מנצ’סטר יונייטד). וגורסט כתב על אינסטגרם.

“אז אני רק רוצה להבהיר את הסרטון שעושה את הסיבוב. מהנבחרת הלאומית אני יודע שווירג’יאל תמיד נוגע בשלט הזה והכוונה היחידה שהייתה לי הייתה למנוע ממנו לגעת בו ולפתות אותו לפני המשחק.

“כילדה תמיד תמכתי ב-FC טוונטה, וכשחקן גאה עכשיו במנצ’סטר יונייטד, המסירות שלי למועדון המדהים הזה לעולם לא יכולה להיות מוטלת בספק. יום ראשון היה יום נורא לכולנו, אנחנו משקיעים הכל כדי לעשות את זה נכון בשבועות הקרובים. נחזור יחד ונשיג את המטרות שלנו העונה”.

וגורסט כמעט ולא טעה מאז שהצטרף למועדון ולמרות שרקורד השערים שלו הוא לא מה שחלק מהתומכים היו מצפים, הוא אחד השחקנים הקשים ביותר.

יש סבירות גבוהה שהוא יעזוב את המועדון בתום העונה, ובתקווה שזה יישכח מזמן עד שהעונה תיגמר ויונייטד אכן, כפי שמבטיחה ווגורסט, משיגה את מטרותיה.

פוסטים דומים

Leave a Reply