ווג ווג’ורסט מודה שהוא חייב להוכיח את עצמו לפני מעבר קבוע של מאן יונייטד

0
ווג ווג’ורסט מודה שהוא חייב להוכיח את עצמו לפני מעבר קבוע של מאן יונייטד

מנצ’סטר יונייטד חיפשה את שוק ההלוואות לפתרון קצר טווח בינואר הקרוב, כאשר עזיבתו הבלתי צפויה של כריסטיאנו רונאלדו הותירה את אריק טן האג קל באזור בו האדומים כבר היו חלשים.

לאחר יציאתו של רונאלדו, אנתוני מרסיאל היה הפורוורד היחיד שנשאר במועדון, ושיא הכושר של הצרפתי גרם לכך ש-Ten Hag לא יתלה את הכובע שלו על השחקן בן ה-27 ששומר על כושר.

ווט וגורסט, כוכב הבונדסליגה לשעבר, הופיע כמועמד מוביל להצטרף למועדון באמצע ינואר ולאחר דיונים ממושכים עם ברנלי, השאלתו בבשיקטאש הופסקה והשחקן בן ה-30 הצטרף לאדומים.

ווגורסט כבר פתח בשני משחקים עבור יונייטד ודיבר לקראת המשחק ביום רביעי בנוטינגהאם פורסט, שעשוי להיות משחקו השלישי בתוך שבעה ימים, הפורוורד דן בהסדר של שישה חודשים.

“בסופו של דבר, זה מאוד פשוט. כחלוץ, אתה נשפט לפי שערים”. סיפר ​​ההולנדי Algemeen Dagbladבאמצעות המראה. “הוא (אריק טן חג) ציין שרצוי תגבורת תוקפת. חלוץ, מספר 9. סוג כזה חיפש להוסיף למבחר. ואז זה פשוט. המחזות הכי טובים. אני צריך להכריח אותו לעשות דקות.

“בקריירה שלי, תמיד עשיתי דבר אחד: להבקיע שערים. היו לנו שני משחקים עכשיו. אם אני מתחיל להחמיץ סיכויים גדולים, אז אני צריך להתחיל לדאוג. אבל אני בטוח שאני יכול לעשות את זה ואני אהיה בסדר. המאמן ראה שאני מוכן. נחמד לאכוף את הביטחון הזה מההתחלה”.

וגורסט מחוץ לחוזה ביונייטד בסוף העונה הזו, אבל הוא הודה שהוא רוצה להישאר מעבר להסדר קצר הטווח הזה. עם זאת, הוא הודה שהוא יצטרך להרוויח את הסיכוי הזה על ידי ביצועים טובים.

“זה פנטסטי להיות כאן”, הוא אמר. “האווירה, אוהדי החוץ, המשחק שמנופף ומטה. נִפלָא. אני כאן כבר יותר משבוע. הולך טוב. כמובן (אני רוצה להישאר), אבל קודם כל אני צריך לוודא שאני יכול להיות בעל ערך לקבוצה ולמועדון הזה”.

פסק הדין של SN…
הגעתו של ווג’ורסט נחגגה על ידי חלק גדול מהתמיכה של המועדון, אבל כשהקיץ מתקרב, מאמינים שיונייטד תתמקד בחתימה על אופציה ארוכת טווח בעמדה זו.

Weghorst הוא האחרון מתוך שורה ארוכה של פתרונות קצרי טווח בהתקפה, כאשר אדינסון קבאני וכריסטיאנו רונאלדו קודמים לקלע לשעבר של וולפסבורג.

אף על פי כן, האוהדים מקווים שווגורסט יצליח לכבוש את השערים בקרוב ואי אפשר לדעת, הוא עלול להרוויח לעצמו הופעה קבועה.

פוסטים דומים

Leave a Reply