הצוות של ברצלונה מאמין שמושאל בן 21 יהיה חיזוק גדול באגף השמאלי

1

כשברצלונה תתחיל לבחון את התוכניות שלה לחלון ההעברות בקיץ, המועדון יצטרך לשקול גם מה הם יעשו עם השחקנים שנמצאים כעת בהשאלה העונה.

וכן, לפי Javi Miguel מ-ASעבד אזלזולי הוא המושאל היחיד של ברצלונה שיהיה חלק מהתוכניות של צ’אבי הרננדס לעונה הבאה.

השחקנים הנותרים שנמצאים כעת בהשאלה כמו סמואל אומטיטי, ניקו וויליאמס, קלמנט לנגלט וסרג’ינו דסט יימכרו או יושאלו שוב.

באשר לעבדה, השחקן בן ה-21, שמבצע כעת את הטרייד שלו עם CA אוסאסונה, צוות האימון של בארסה רואה בו הרבה הבטחות.

הדיווח מציין שצוות המועדון הקטאלוני מאמין שהאינטרנשיונל המרוקאי יכול להוות אופציה מצוינת לעמדת הקיצוני השמאלי שכן אין להם מישהו טוב כמוהו במצבים של 1 נגד 1 באזור זה.

במהלך הקמפיין המתמשך, צ’אבי ניסה מספר שחקנים באגף השמאלי אך לא הניב הצלחה רבה.

גם אוסמן דמבלה ורפיניה מסוכנים בזמן שהם פועלים בצד ימין בעוד שגם פרן טורס מעדיף לשחק בצד הזה ולא השפיע הרבה כששיחק בצד שמאל. אנסו פאטי כמעט לא הופיעה באופן קבוע כדי להיחשב כאופציה אמיתית.

לאחרונה, החלפת הטקטיקה של צ’אבי הובילה לכך שגבי נפרס כשחקן כנף פסאודו-שמאלי, אבל המנג’ר אוהב שחקנים שיכולים להוסיף קצב, ישירות ויכולת להתמודד עם מגנים באגפים. וצוות האימון של בארסה רואה בעבדה מישהו שיכול לעשות את זה באגף השמאלי.

למרות שזה עשוי להיות המקרה, כמה דיווחים מרמזים גם שברצלונה, בהתחשב במצב הפיננסי, תשקול למכור את השחקן בן ה-21 אם יגיעו עבורו הצעות של כ-25-30 מיליון יורו בקיץ.

מה שברור הוא שעבדה זוכה להערכה גבוהה במשרדי בארסה ויכול להיות בסופו של דבר חלק מהתוכניות של צ’אבי לעונה הבאה אם ​​ידו של המועדון לא תיאלץ ממצב ה-FFP.

פוסטים דומים

Leave a Reply