המרדף של ברצלונה אחר המשקל הכבד של מנצ’סטר סיטי עלול להיות בסכנה – דווח

1

דיווח אחרון מ אדו פולו של מונדו דפורטיבו הציע עדכון די מדאיג על המרדף של ברצלונה אחר אילקאי גונדואן.

לפני לא יותר מכמה שבועות, הקטאלונים נראו לשלוט במבצע ואף אמרו שהיה להם הסכם עם קפטן מנצ’סטר סיטי על חוזה לשלוש שנים. אבל בגלל שהלה ליגה לא אישרה את תוכנית הכדאיות הכלכלית שלהם, המועדון לא הצליח לקדם את השיחות.

כעת, מרדף גונדוגאן של ברצלונה עלול להיות בסכנה רצינית. השחקן, למשל, תפקד טוב מאוד ועזר למועדון להשיג את תואר הפרמיירליג. הוא גם במאבק לזכות בטרבל עד סוף העונה.

אין ספק שגונדואן אוהב את הקפטן של מנצ’סטר סיטי, שמוכנה כעת להאריך את הצעת חידוש החוזה עבור הבינלאומי הגרמני, בניסיון להשאירו במועדון. אומרים שהצעיר בן ה-32 מסתכל בצורה חיובית למדי על הצעת החידוש הטרי.

ברצלונה, אם כן, לא מרגישה אופטימית לגבי המרדף של גונדואן ויש סיכוי משמעותי שהיא עלולה להחמיץ את החתמתו של כוכב בורוסיה דורטמונד לשעבר.

בנוסף לנכונותה של מנצ’סטר סיטי להאריך את הצעת החוזה שלה, סיבה מרכזית נוספת שהשפיעה על המרדף של בארסה אחרי הגרמני היא העיכוב של לה ליגה באישור תוכניות ההיתכנות הפיננסית.

הרשות הספרדית דרשה יותר זמן ומסמכים לפני שהם יכולים לאשר רשמית את התוכניות של ברצלונה. ללא כל אישור, הקטאלונים לא יכולים לברר את המגבלות הכלכליות שלהם בשוק ההעברות הקיץ.

אז מיותר לציין שהעיכוב של לה ליגה עשוי להשפיע גם על המרדף של ברצלונה אחר ליונל מסי. אבל במועדון מקווים לגייס כסף באמצעות עזיבתם הקרובה של ג’ורדי אלבה וסרחיו בוסקטס.

הם עשויים גם לחפש מחזרים לשחקני השוליים שלהם ולהכריז על עסקאות חסות חדשות בניסיון להגדיל את ההכנסות.

פוסטים דומים

Leave a Reply