החתמה חדשה של ברצלונה על מכ”ם אסטון וילה, עשויה לשלוח הצעה של 14 מיליון יורו

1
החתמה חדשה של ברצלונה על מכ”ם אסטון וילה, עשויה לשלוח הצעה של 14 מיליון יורו

על פי דיווח שפרסם SPORT, לברצלונה עשויה להיות כמה הצעות מעניינות להחתמת הקיץ של פרנק קסי בינואר. אחת מהן היא אסטון וילה, שמוכנה להפיץ כמעט 14 מיליון יורו עבור השנהב בחורף.

וילה עברה לאחרונה מעבר בראשות הניהול. סטיבן ג’רארד פוטר לאחר סדרה של תוצאות גרועות, ואנאי אמרי של ויאריאל נשכר לתפוס את מקומו בצד.

המנג’ר הספרדי החל את כהונתו עם ניצחון מול מנצ’סטר יונייטד בווילה פארק, והכפיל את מאזנו ב-Prem היום עם ניצחון 1-2 מול ברייטון והוב אלביון בכושר.

הנהלת וילה מעולם לא נרתעה מלתמוך במאמן כלכלית, ולכן היא מעוניינת להגיש הצעה עבור קסי.

עם זאת, הם מתמודדים עם תחרות מתוך אנגליה, עם אותו דיווח שטען שגם פולהאם מעוניינת בחתימה בת ה-25. לא רק זה, הם יכולים לשפר את ההצעה האפשרית של וילה, על ידי הגשת הצעה של 22 מיליון יורו לברצלונה.

דיווחים בעבר טענו שלקסי אין עניין לעזוב את בארסה בינואר. גם הסוכן שלו יצא להתנער מהשמועות ואמר:

“קסי שמח מאוד בבארסה ובברצלונה. הוא נמצא במועדון רק כמה חודשים והוא עדיין בתהליך של הסתגלות לקבוצה ולסגנון המשחק של בארסה, שאין לו שום קשר לשאר המועדונים, ולכן זה לוקח זמן”.

“קסי תמשיך לעבוד כדי להשיג מקום בצוות. הוא לא שחקן שמוותר בקלות. היו לו הצעות אחרות בקיץ והימר בכבדות על בארסה”. הוא הוסיף.

קשר מילאן לשעבר התקשה להסתגל לברצלונה של צ’אבי, ונאלץ לשחק כינור שני על מרכז שדה שמסתובב כל הזמן בהשתתפות פדרי, גבי ופרנקי דה יונג.

שלא לדבר על כך שהוא גם סבל מבעיות פציעות לא מעטות, לאחרונה הודח עד סוף המונדיאל עם נקע בשריר הירך האחורי.

אם בארסה תמכור את קסי, לא יהיה מפתיע לראות את פאבלו טורה עולה בסדר הניקור במקום שהמועדון יבחר קשר אחר בינואר. הרבה, כמובן, תלוי באליפות היוקרתית שתתחיל ביום ראשון הבא.

פוסטים דומים

Leave a Reply