דקו בטוח לגבי החתמתו של וויזקיד ברזילאי לברצלונה – דווח

0

דקו נראה מוכן להפוך למחליף של ג’ורדי קרויף בברצלונה, שהודיע ​​על החלטתו לעזוב את המועדון מוקדם יותר החודש.

דקו ומאטו אלמני כבר החלו לעבוד יחד לקראת העונה הקרובה, והתוו מפת דרכים לברצלונה בשוק ההעברות. כפי שנחשף קודם לכן, השניים זיהו החתמת חלוץ כאחד מסדר העדיפויות.

לשם כך, Diario SPORT מציע שהמטרה הראשונה של דקו ברגע שהוא יהפוך למנהל הספורטיבי של ברצלונה תהיה להחתים את ויטור רוקה. לקשר לשעבר יש קשר מצוין עם השוק הדרום אמריקאי והוטל עליו אחריות למצוא פתרון.

דקו מאמין מאוד שברצלונה צריכה ללכת אחרי רוקה אם היא יכולה להביא הכנסות טריות ממכירות של שחקנים כוכבים בקיץ. דקו גם בטוח שברצלונה יכולה להגיע להסכם עם אתלטיקו פרנאנסה, כל עוד תימצא הנוסחה הכלכלית שמתאימה לכולם.

בארסה לומדת נוסחאות שונות כדי להקל על ההעברה. נבדקת אפשרות לעסקת הלוואה עם סעיף רכישת חובה תוך כדי דיבורים על העברה קבועה עם תשלומים בתשלומים.

עם 15 שערים ושבעה בישולים ב-55 משחקים תחרותיים, ויטור רוקה הרשים את הצופים עם היכולת הטכנית והפרודוקטיביות שלו בשליש האחרון. הוא נתפס כיורש האידיאלי של רוברט לבנדובסקי, בעוד שהיכולת שלו לשחק ברחבה יכולה להועיל גם כן.

אבל ברצלונה לא יכולה להיות שאננים, במיוחד כשארסנל מעוניינת בשירותיו של הבינלאומי הברזילאי. שלא לדבר, המועדון חייב להתמקד במכירות שחקנים לפני שהם יכולים להרשות לעצמם מהלך עבור הפורוורד הצעיר.

פוסטים דומים

Leave a Reply