ברצלונה תתמודד מול ליברפול, פ.ס.ז’ ויובנטוס במירוץ למגן הבונדסליגה

0

זה לא סוד שברצלונה תיכנס לשוק של מגן חדש בקיץ הקרוב. הפרישה של ג’רארד פיקה הותירה חור ביחידה ההגנתית, שצריך למלא בסוף העונה.

יתרה מכך, ישנה שכבה של אי ודאות לגבי עתידו של אריק גרסיה. הכוכב לשעבר של מנצ’סטר סיטי ירד מהרווחה תחת צ’אבי הרננדס ואולי יוקרב בקיץ הקרוב.

לפי מונדו דפורטיבו, אחד השחקנים שברצלונה מעוניינת בהם הוא אוון נדיקה. כוכב איינטרכט פרנקפורט עשה רושם מוצק בבונדסליגה עם הופעותיו, ובעיקר הפך לעמוד התווך בקו האחורי של פרנקפורט.

הדיווח מצביע על כך שברצלונה קיבלה דיווחים חיוביים על התפתחותה של נדיקה בבונדסליגה.

עם זאת, הם אמורים להתמודד עם תחרות קשה במירוץ להחתמת נדיקה. הסיבה לכך היא שגם מועדונים כמו ליברפול, פ.ס.ז’ ויובנטוס מעוניינים בשירותיו של כוכב איינטרכט פרנקפורט ועשויים להצטרף למירוץ להחתמתו בקיץ הקרוב.

ברצלונה, מצידה, רוצה להימנע מלהיכנס למלחמת הצעות, כשהיא יודעת את המגבלות הכלכליות שלה. לכן, המועדון נוטה יותר לכוון לחלופות חסכוניות ואולי לשחקנים חופשיים שיכולים לעזור לקבוצה.

זה המקום שבו איניגו מרטינס נכנס למערכה. הוותיק של מועדון אתלטיק, שיהפוך לשחקן חופשי בתום העונה, נקשר חזק למעבר לקאמפ נואו. דיווחים מראים שהוא כבר עבר בדיקה רפואית בזמן שאשתו מחפשת דירות בברצלונה.

מעבר לקאמפ נואו, אם כן, עשוי להיות רק עניין של זמן, מבחינת איניגו מרטינס. ברצלונה, עם זאת, עשויה להמשיך לפקוח עין על התפתחותה של Ndicka, ולחפש הזדמנויות פוטנציאליות בשוק.

פוסטים דומים

Leave a Reply