ברצלונה עורכת חקירת מחיר לגבי פורוורד הבונדסליגה לקיץ הקרוב

0

ברצלונה מעוניינת לחזק את הקבוצה שלה לעונה הבאה, עם חורים פעורים במגן הימני, במרכז, במרכז השדה ההגנתי ואפילו בהתקפה.

אוסמן דמבלה ורפיניה משמשים כיום כאופציות של הקטאלונים לימין, כשפראן טורס ואנסו פאטי הם השמאליים הטבעיים בהרכב, כשגבי האלטרנטיבה שלהם. רוברט לבנדובסקי מאייש את תפקיד המרכז-פורוורד לבדו.

בניסיון להוסיף עומק להתקפה על ידי הוצאת כמה שפחות כסף ומשאבים, נראה שברצלונה פנתה ל-RB לייפציג. הם שאלו אותם לגבי המחיר של דני אולמו לחלון ההעברות בקיץ הזה, כך לפי אלדסמרק.

לברצלונה יש את אולמו על הרדאר כבר זמן מה. הם היו מעוניינים בתחילה להחתים אותו לקראת חלון ההעברות בקיץ 2021 לאחר שליונל מסי ואנטואן גריזמן עזבו את המועדון.

הספרדי היה פעם חלק מלה מאסיה, אבל יצא לחו”ל בחיפוש אחר זמן משחק בכיר, מכיוון שהסיכויים עם הקבוצה הראשונה של ברצלונה באותה תקופה היו רחוקים ומעטים ביניהם.

הוא הצטרף ללייפציג מדינמו זאגרב ב-2020, וכעת הוא אמור להפוך לשחקן חופשי בעונה הבאה. דיווחים קודמים ציינו כי בארסה הייתה מעוניינת באולמו לשנת 2024, אך יכולה ללכת עליו השנה עצמה על רקע תחרות של ריאל מדריד ובורוסיה דורטמונד.

סוכנויות גם הצהירו שלייפציג מוכנה למכור את אולמו תמורת 30 מיליון אירו בקיץ אם לא יצליחו להגיע להסכם עם השחקן על הארכה.

השחקן בן ה-25 משחק כיום כקשר התקפי וכנף שמאלי, אבל יש לו גם ניסיון כ-9 שקרי עם ספרד ולייפציג. על הנייר, הוא בהחלט יכול לכסות כמה סדקים בברצלונה, אבל המעבר מוקדם מדי.

פוסטים דומים

Leave a Reply