ברצלונה מעוניינת להיפרד מארבעה שחקנים להפיכה עם פיננסי פייר פליי

2
ברצלונה מעוניינת להיפרד מארבעה שחקנים להפיכה עם פיננסי פייר פליי
אריק גרסיה מגן מרכז ברצלונה וספרד במהלך החימום לפני משחק הליגה סנטנדר בין ברצלונה לריאל מדריד CF בספוטיפיי קאמפ נואו ב-19 במרץ 2023 בברצלונה, ספרד.

ברצלונה כרגע מוגבלת מאוד עם הרבה בעיות שמתרחשות מחוץ למגרש ולא עליו.

בעוד שנראה שהקטאלונים הולכים מכוח אל הפועל מבחינת הצורה שלהם על המגרש, יש להם עניינים דחופים אחרים לטפל בהם גם הם, כשהם מסתכלים קדימה אל העתיד.

עניין הפייר פליי הפיננסי, למשל. הפך להיות קוץ אדיר עבור התוכניות הפוטנציאליות של המועדון. עם נטייה כבדה לקצץ גם במשכורות הנוכחיות וגם להגביל את ההוצאות לקיצוניות, החלה תלבושת הבלאוגרנה להבין שעזיבות עשויות להיות רק הכרח בשלב זה כדי להבטיח שניתן יהיה לסדר את הפעילות הנוכחית, כמו גם את הגעות הפוטנציאליות בעתיד. .

מבחינת ההקצאה של כמה שחקנים שברצלונה מוכנה להיפרד מהם, Diario AS מדווח שזה בדיוק ארבעה נכון לעכשיו. אלה כוללים מגן, קשר ושני פורוורדים.

אריק גרסיה:

המגן המדובר הוא אריק גרסיה הצעיר, שמאז הגעתו כשחקן חופשי ממנצ’סטר סיטי נתקל בקבלת פנים די מפוקפקת. למרות כישרון, נראה כי רוב המעורבים בתלבושת הבלאוגרנה לא מסכימים עם היותו של הספרדי מגן בקליבר ברצלונה. עזיבתו גם תיראה קרובה הרבה יותר ברגע שהגעתו של איניגו מרטינס תמשיך להתקדם.

פבלו טורה:

הקשר שעזיבתו נמצאת כעת בהערכה הוא פאבלו טורה. הגעתו של הקשר ההתקפי בן ה-19 מרסינג סנטאנדר הגיעה עם תקוות והבטחות גדולות, ובכל זאת לא הצליח למצוא הזדמנויות להציג זאת בשל רמת האיכות והתחרות שכבר קיימים במרכז השדה של ברצלונה.

לפיכך במועדון מאמינים שעדיף להתפתחותו של הצעיר המוכשר שהוא יושאל לעונה הבאה. עם זאת, דיווחים מצביעים על כך שהמטרה העיקרית שלהם היא להשאיל אותו למועדון בליגה הראשונה, כדי להבטיח שהצעיר ימשיך להתפתח ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

פראן טורס:

שני הפורוורדים שנבחנים נכון לעכשיו הם הצמד הספרדי פראן טורס ואנסו פאטי. הראשון היה רכישה ממנצ’סטר סיטי, שעלתה לבלאוגרנה שכר של כ-50 מיליון יורו, מחיר שבאופן אידיאלי היו רוצים להחזיר לו אם יחליטו להיפרד ממנו, אך באופן ריאלי לא מצפים לכך.

תג המחיר שלו שנקבע על ידי המועדון עומד על כ-35 מיליון יורו אם תגיע הצעה. למרות שהוא עדיין מוערך על ידי החלק הספורטיבי של המועדון, הוא לא נחשב לבלתי ניתן לגעת על ידי השחקנים הגבוהים.

אנסו פאטי:

באשר לאנסו פאטי, התכשיט המובטח שקיבל את המספר האגדי 10, הדברים נראים קצת יותר לא בטוחים. האיכות שלו אינה ניתנת להכחשה ואינה מתווכחת על ידי אלה בתוך המועדון, אבל ההתקדמות והצורה שלו מאז הפציעות שלו הציעו ספקות רבים.

מצבו הגופני כעת נראה ברור ולמרות העובדה שהמועדון לא רוצה להיפרד באופן אידיאלי מכישרון צעיר כל כך, הייאוש עלול רק לדחוף אותם להוריד את הצעיר אם תגיע הצעה מקובלת.

לבסוף, מלבד ארבע העזיבות העיקריות הללו, קיים גם מקרה של שחקני ההשאלה החוזרים. על פי הדיווחים, שחקנים כמו קלמנט לאנגלט, סרג’ינו דסט ואלכס קולדו, צפויים להחזיר את השאלות שלהם בטוטנהאם הוטספרס, מילאן ואלצ’ה, יימכרו על ידי המועדון הקטאלוני.

המקרים השונים הם אלה של ניקו גונזלס, המושאל כעת בוולנסיה CF, ו-Ezzalzouli Abde, המושאל כעת ב-CA Osasuna, ששניהם מוערכים במועדון. האחרון צפוי להישאר בתוך הדינמיקה של הצד של צ’אבי עם שובו, ובעוד ניקו גונזלס מוערך ואהוב על ידי המחלקה הספורטיבית והוא עדיין נתפס כעבודה קטנה יותר.

פוסטים דומים

Leave a Reply