ברצלונה מעוניינת במנצחת גביע העולם בת ה-29, אך עדיין לא ביצעה מהלך

0
ברצלונה מעוניינת במנצחת גביע העולם בת ה-29, אך עדיין לא ביצעה מהלך

בעוד המצוד אחר קשר הגנתי חדש נמשך ב-FC ברצלונה, מספר שמות הועלו כמטרה. נראה שמרטין זובימנדי וג’ושוע קימיך נמצאים בראש רשימת המשאלות, בעוד שסופיאן אמרבט נראה כאופציה הישימה ביותר. הקישורים לרובן נבס נמשכים גם כן.

שם נוסף שנזרק לתערובת בשבועות האחרונים הוא כוכב ריאל בטיס וארגנטינה, גידו רודריגס.

אכן, לפי מונדו דפורטיבוברצלונה מעוניינת במנצח גביע העולם בן ה-29 אך לא עשתה שום מהלך על מנת להחתימו עד כה.

רודריגז נמצא בריאל בטיס מאז 2020 והפך לשחקן מרכזי עבור התלבושת שבסיסה בסביליה. אבל חוזהו במועדון מסתיים בשנה הבאה.

לפי הדיווח, רודריגס ופמלייתו מודעים להתעניינות של אלופת הלה ליגה.

אמנם בתחילה היה צפוי כי הזוכה במונדיאל 2022 עם ארגנטינה יחדש את חוזהו עם ריאל בטיס, אך כניסתה של ברצלונה לתמונה עשויה לשנות דברים, למרות ש בלאוגרנה עדיין לא מנהלים שיחות עם המועדון שלו.

לאחרונה, לוס ורדיבלנקוס הנשיא אנחל הרו התייחס לעתידו של רודריגס, והצהיר כי הוא נותר חלק מרכזי במערך באסטדיו בניטו וילמארין וכי לא היו שיחות עם בארסה לגבי העברה.

“גוידו הוא שחקן מאוד חשוב עבורנו, שעוזר לנו מאוד ואנחנו רוצים שהוא ימשיך לעשות זאת בעתיד. אנחנו יודעים מה נאמר. בארסה מעולם לא קראה לנו לגידו ואנחנו סומכים עליו”. הוא אמר.

למרות שזה יכול להיות כך, ריאל בטיס מתמודדת עם כמה בעיות פיננסיות וגידו רודריגז הוא אחד הנכסים הכי ניתנים למכירה שלהם. אז האפשרות של יציאה לא לגמרי מחוץ לשולחן בשלב זה.

יתר על כן, הדו”ח מוסיף כי ורדיבלנקוס מחפשים קשר חדש בשוק עם שחקנים כמו ג’פרסון לרמה, לואן ופלוריאן גריליץ’ מקושרים, מה שיכול לרמוז עוד יותר על עזיבה פוטנציאלית של רודריגס.

עם זאת, כפי שהדברים נראים, לא הייתה שום תנועה מצדה של ברצלונה לקראת החתמתו של ארגנטינאי והאם זה ישתנה בעתיד נותר לראות.

פוסטים דומים

Leave a Reply