ארסנל קרובה עוד יותר לעמידה בתנאי העברה של דקלן רייס

0
ארסנל קרובה עוד יותר לעמידה בתנאי העברה של דקלן רייס

דקלן רייס של ווסטהאם יונייטד במהלך משחק הפרמיירליג בין ווסטהאם יונייטד לאסטון וילה באצטדיון לונדון ב-12 במרץ 2023 בלונדון, בריטניה.

הניצחון של ארסנל על פולהאם היה משמעותי מסיבות רבות בנוסף לשמירה על יתרון חמש הנקודות שלה על מנצ’סטר סיטי בראש טבלת הפרמיירליג ללא פגע.

שערים במחצית הראשונה של גבריאל מגלייס, גבריאל מרטינלי והקפטן מרטין אודגארד הספיקו כדי להבטיח ניצחון 3-0 לתותחנים ב-Craven Cottage והמשחק סימן גם את החזרה למשחק של גבריאל ז’סוס לאחר שלושה חודשים על הקווים עם ברך. פציעה.

ומלבד התגובה לניצחון של מאן סיטי על קריסטל פאלאס, ארסנל עשתה צעד נוסף לקראת סיום רביעיית המקומות הראשונים. כעת עם 66 נקודות, אם העונה שעברה היא אינדיקטור כלשהו לגבי הסכום הנדרש להעפלה לליגת האלופות, אז כפי שהדברים נראים, הם נמצאים במרחק של ארבע נקודות מהיעד.

זה מסתבר ניצחון אחד ותיקו בתרחיש האידיאלי או ארבע תוצאות תיקו לחילופין. עם זאת, ראוי לציין שההזדמנות המציאותית הנוספת של ההרכב מצפון לונדון לסיים את היעדרותם בליגת האלופות היא על ידי זכייה בליגה האירופית, שכן הפרס הוא לא רק גביע אלא גם כניסה לשלב הקבוצתי של העונה הבאה.

עם זאת, בהתחשב שארסנל מעורבת במרוץ אליפות עם מאן סיטי, זה ידרוש ירידה אדירה בכושר על פני 11 המשחקים הנותרים לקבוצה של מיקל ארטטה כדי לא להשיג את היעד הזה.

לא מאז קמפיין 2016/17 שהסתיים בתבוסה משפילה בידי באיירן מינכן, התותחנים התמודדו בליגת האלופות, אבל עם כל משחק שחולף בפרמיירליג נראה שזה רק עניין של זמן עד שהם יחזרו לפסגה של אירופה שולחן.

ועל ידי מעבר פוטנציאלי לטווח של ארבע נקודות מההסמכה, התותחנים עשו צעד ענק לקראת עמידה בתנאיו של דקלן רייס להעברה אם הוא, כצפוי, יעזוב את ווסטהאם יונייטד בחלון הקיץ.

“במאה אחוז אני רוצה לשחק בליגת האלופות”, אמר, לפי הגרדיאן בדצמבר 2022. “בשנתיים-שלוש האחרונות אני אומר את זה. שיחקתי טוב באופן עקבי עבור המועדון שלי ואני מרגיש שאני באמת רוצה להמשיך ללחוץ. אני רואה את החברים שלי כאן שמשחקים בליגת האלופות ובשביל גביעים גדולים.

“אתה מקבל רק קריירה אחת ובסופה אתה רוצה להסתכל אחורה על מה שניצחת ועל המשחקים הכי גדולים ששיחקת בהם”.

ארסנל מעוניינת להחתים את רייס ו-fotballflame.com.ng מבינה שיש אופטימיות שאפשר לעשות עסקה למרות מדיניות ההעברות של התותחנים שלא ייגררו למלחמת הצעות, וגם לא לשלם יותר מדי עבור שחקנים – מה שבסופו של דבר גרם להם להחמיץ את החתמתו של מיכאילו מודריק בינואר.

פוסטים דומים

Leave a Reply