אריק טן האג מעוניין בקשר נוסף של ברצלונה לאחר מרדף ממושך של פרנקי דה יונג

0
אריק טן האג מעוניין בקשר נוסף של ברצלונה לאחר מרדף ממושך של פרנקי דה יונג

להחתמות של אריק טן האג בתשעת החודשים האחרונים יש את אחת הסיבות העיקריות מאחורי התעוררות המועדון תחת ההולנדי, אבל הוא רחוק מלבנות את המוצר המוגמר באולד טראפורד.

העדיפות של טן האג בחלון ההעברות הראשון שלו בקיץ היה לחזק את מרכז השדה וההוספות של כריסטיאן אריקסן וקאסמירו בהחלט עשו זאת, כשגם מרסל סביצר הוסיף עומק בחוזה השאלה באמצע העונה.

טן האג, עם זאת, לא הנחית את היעד העיקרי שלו בקיץ שעבר, כאשר מרדף ממושך אחר קשר ברצלונה פרנקי דה יונג נמשך ובסופו של דבר קרס.

דה יונג מעולם לא נמכר על הרעיון לעזוב את ברצלונה ולמרות ששני המועדונים הגיעו להסכמה על דמי העברה, העדפתו האישית של השחקן הייתה להישאר. הסאגה נמשכה למעלה משלושה חודשים, כאשר אפילו דיווחים עד מאוחר באוגוסט טענו שדה יונג עדיין היה בראש סדר העדיפויות של המועדון.

כעת, כשנותרו בערך חודשיים לעונה הנוכחית, השמועות מתחממות לגבי גיוסים פוטנציאליים במרכז השדה הקיץ, ולפי הדיווחים, טן האג צופה כעת בכוכב אחר של ברצלונה.

זה לפי מונדו דפורטיבובאמצעות עד ספורטשטוענים שפרנק קסי יכול להיות אופציה עבור Ten Hag מכיוון שהמנג’ר לא סיים עם החידוש שלו במרכז השדה.

לפי הדיווח, קסי תתאים לחזון של טן האג ולמרות שהעדפות השחקן אינן מפורטות, נטען שברצלונה יכולה למכור חלק מנכסיה עקב הלחץ הגובר והביקורת סביב מצבה הפיננסי.

פסק הדין של SN…
כשנותרו חודשיים בלבד מהעונה, הוגן להניח שיונייטד וטן האג כבר מיפו את חלון ההעברות בקיץ וזיהו את יעדי המפתח שלהם.

העונה הראשונה של קסי בברצלונה לא הייתה נוחה אבל הוא נשאר קבוע תחת צ’אבי. להחיות את המרדף אחר דה יונג מרגיש כמו עוד מבוי סתום שמחכה לקרות וטן האג יכול מאוד להסתכל על חלופות אחרות.

פוסטים דומים

Leave a Reply