אינטר מילאן ממשיכה לעקוב אחר קשר ברצלונה לקיץ – רומרו

0

פרנק קסי נקלע לסיטואציה קשה בברצלונה. שחקן חוף השנהב הגיע למועדון רק בקיץ שעבר, אבל לאחר שלא הצליח למצוא לעצמו מקום קבוע בתוכניות של צ’אבי, הקשר נקשר ביציאה.

שמועות על עזיבה עושות סיבוב מאז ינואר עצמו. אינטר מילאן גילתה עניין רב בהבטחת שירותיו, אך השיחות נפלו בסופו של דבר מכיוון שקסי לא רצה לעזוב את המועדון.

אבל ה נראזורי עדיין לא ויתרו על שאיפותיהם להחתים את קסי. אכן, לפי ג’רארד רומרוהפיינליסטים בליגת האלופות של אופ”א עדיין מתעניינים בקשר ברצלונה וממשיכים לעקוב אחר מצבו בקאמפ נואו.

מאז הצטרפותה למועדון, קסי רשם לא פחות מ-42 הופעות בכל המסגרות, כשהיא כבשה וסייעה לשלושה שערים כל אחד. עם זאת, הוא פתח רק שישה משחקי לה ליגה, מה שמציין היכן הוא עומד בסדר ההעדפה של צ’אבי.

לקשר לשעבר של מילאן יש את פדרי, גאבי ופרנקי דה יונג לפניו בסדר הניקור. נוסף על כך, כשברצלונה מתכננת להחתים את אילקאי גונדואן ואת ליונל מסי בקיץ, סביר להניח שמצבו רק יחמיר.

ככזה, ברצלונה מקווה להרוויח ממנו כאמצעי שיעזור לה להשיג את דרישות הפייר פליי הפיננסיות שלה.

למרות שקסי מובן כמי שלא שש לעזוב, המנהל צ’אבי מתכנן לשוחח איתו כדי לשכנע אותו שיציאה תהיה האפשרות הטובה ביותר עבור כל הצדדים המעורבים.

ואינטר מילאן ממשיכה לחכות כדי לנסות לסחוף את קסי. הוצע שברצלונה עשויה להחזיק מעמד בתשלום של כ-25-30 מיליון יורו עבור האיבורי. האם ענקיות הסרייה A מוכנות לעמוד בהערכת השווי הזו נותר לראות.

פוסטים דומים

Leave a Reply